Jak udělat váš vztah trochu více harmonický

Každý se často či méně často chytne s přítelem. Je to běžné a pro mnoho lidí normální. Mnoho lidí je také se svým partnerem nespokojené a pořád žije v domnění, že se ještě změní. Snažíme se je měnit, nebo žijeme potichu s myšlenkou, že se třeba někdy najde někdo dokonalý. Tisíckrát se hádáme kvůli té stejné věci. Urážíme se a děláme si naschvály a pak o tom nemluvíme. Pokud máte pocit, že je na čase váš vztah trochu zharmonizovat, zkuste se inspirovat našimi radami:

kontakt

·         Řekněte si, že váš přítel je ten nejlepší na světě. Většina z nás žije ve vztahu, kde se pořád na někom hledají chyby. Pokud ale dáte šanci svého přítele přijmout za dokonalého, uvidíte, že se najednou všechno zlepší. Taky by se vám nelíbilo, kdyby vám pořád někdo vytýkal, že to či ono děláte špatně. Děláte jen to, co je vám přirozené. A uvidíte, že to nejhezčí štěstí za vámi přijde, budete-li svého přítele milovat za to, jaký je, za všechny jeho chyby.

·         Nebojte se odevzdat
Mnoho z nás žije ve strachu, že pokud se nebude před svým partnerem pořádně předvádět a odpírat mu lásku, tak je nechá, protože pro něj nebudou dost zajímaví a tajemní. Bojíme se otevřít a dát maximum ze své lásky, protože se bojíme, že nás pak zraní, když mu dáme vše. Ve skutečnosti nás ale zraní pouze tehdy, pokud si budeme myslet, že to udělá. Pokud svému příteli dáme všechnu svou lásku a začneme ho bezpodmínečně milovat, nedokáže reagovat jinak, než nám naši lásku oplatit. Lidské bytosti jsou sice již hodně otupělé, ale srdce stále reaguje, na přísun lásky a touží po ní.

·         To že řeknete svůj názor, ještě neznamená, že se musíte hádat
Na svého přítele si mnohdy uděláme takovou averzi, že už potom nezbude nic jiného, než ty emoce pustit a pohádat se. Toto je ovšem jen naučené chování a nikoho už nenapadne si o problému, ať je sebevíce závažný přátelsky popovídat bez jakýchkoli skrytých naschválů. Často se bojíme uznat své chyby, protože chceme mít ve vztahu na vrch a tak zbytečně vyvoláme hádku. Stačí ale jenom otevřeně promluvit a nebát se uznat pravdu. Uvidíte, že tohle váš partner ocení mnohem více a hned u něj stoupnete na hodnotě.

láska

·         Všechny chyby nejdřív hledejte u sebe
Všechno, co se ve vašem životě děje, z pravidla souvisí s vámi samými. Většinou si to ani neuvědomujeme, ani to nedokážeme připustit, ale svůj vesmír opravdu ovlivňujme my sami, a pokud si připustíme myšlenku, že máme na nic partnera, tak jej máme. Stačí jen uvěřit, že jsme našli toho pravého…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup