Zahraní zábava, kterou si zamilujete

Pořídili jste si zahradní trampolínu? Jedná se o velmi dostupnou záležitost, kterou si může dovolit prakticky každá rodina se zahradou. Je však potřeba počítat s tím, že se jedná o spotřební zboží, tudíž dříve nebo později se budete pravděpodobně potýkat s opravou některého z mnoha dílů. To však není žádný problém, na trhu je hromada originálních dílů za super ceny, takže ani případné problémy nebudou nic, co by vám překazilo zábavu.trampolína na zahradě
 
Jaké problémy vás mohou potkat nejčastěji?
Některé problémy jsou poměrně časté. Jejich oprava je tedy spíše rutinní záležitostí. Jaké nejčastější problémy vás tedy mohou potkat?
 

  • Poškození odrazové pružící plochy – pokud jste zjistili poškození odrazové plochy, v žádném případě trampolínu nepoužívejte a zajistěte co nejrychleji výměnu plochy jako takové. Do té doby může být skákání velmi nebezpečné, protože hrozí protržení.
  • Poškozená ochranná síť – možná si myslíte, že malá díra nic neznamená a výměna není nutná. Nenechejte se však zmýlit, při pádu stačí i malá díra, která se pod tíhou lidského těla může zvětšit mnohonásobně.
  • Prasklá pružina – aby bylo použití trampolíny bezpečné, musí být v perfektním stavu všechny pružiny. Pokud tedy došlo k poškození jedné, i tak ji neprodleně vyměňte

 nohy na trampolíně
Zapomeňte na laciné padělky
Spousta lidí místo kvalitních originálních náhradních dílů pořizuje laciné padělky nejasného původu, a to nejčastěji z Číny. To však není správné řešení – optimální je investovat do originálních dílů https://www.goodjump.cz/nahradni-dily, které jsou vysoce kvalitní, perfektně sedí a je na ně spolehnutí. Lidé často sahají po neoriginálních produktech z důvodu nižší ceny. Ano, pořizovací cena je sice nižší, stejně tak však kvalita. Je tedy už jen na vás, jestli si chcete v průběhu pěti let koupit tři nové neoriginální díly, anebo radši pouze jeden, dražší, za to kvalitní a spolehlivý. Myslete vždy nejenom na cenu, ale také na bezpečí vašich dětí a dalších osob, které vaši trampolínu používají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup