Co je typické pro uzavíratelné sáčky

Je nealergický – sáčky s uzavíracím zipem se vyrábí z LDPE – to je zkratka nízkohustotního polyetylenu, který je v potravinářském, farmaceutickém a spotřebním průmyslu běžnou součástí výrobního procesu, kam jsou zařazovány i produkty určené alergikům. LDPE nevyvolává alergické reakce při kontaktu s pokožkou a v tomto směru je srovnatelný s polypropylenem, z něhož se vyrábí např. kuchyňské nádobí. Tyto vlastnosti však nevykazují jiné plasty, např. PVC, které by s potravinami nemělo přijít do styku vůbec, podobně jako některé hračky pro děti z PVC.

textilní galanterie

Nezapáchá a ani pachy nepřijímá – kdybyste vložili do sáčku se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack olomoucké tvarůžky, poté sáček důkladně umyli a vysušili, můžete jej (teoreticky) využít třeba pro uložení jahodové zmrzliny. Pravděpodobně k takové situaci u vás doma nedojde, ale tímto příkladem jsme chtěli vyzdvihnout typickou vlastnost polyetylenu. Je vůči svému okolí netečný, neutrální, takže jde o naprosto ideální balicí materiál.

zásoba fazolí

Perfektně chrání – díky uzavíracímu mechanismu (zipu nebo klipsu) docílíte takříkajíc hermetického uzávěru, který od sebe bezpečně oddělí dva světy – ten uvnitř sáčku a ten v jeho okolí. Dovnitř tedy můžete vložit cokoli sypkého, např. strouhanku nebo mouku, ale zároveň i tekutého, jako je grilovací marináda, ovocná dřeň atp. Nic se nevysype ani nevylije samovolně. Teprve uzavíracím zipem získaly igelitové sáčky na užitečnosti, a dnes si bez nich stěží dovedeme představit náš život.

Je levný a nezabírá místo – vzhledem k nízké ceně těchto výrobků je můžete mít doma v zásobě ve více velikostech a tuhosti materiálu. V kuchyňském šuplíku nebo v dílně nezabere takřka žádné místo, jako je tomu u různých krabiček, plechovek, sklenic a dóz. Máte je při ruce, kdykoli potřebujete do nich něco vložit, ať už jsou to šroubky z rozebraného nábytku, nebo půlená čočka, kterou doma dlouhodobě skladujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup