Náhoda tomu chtěla

Na konci července, přesně v půli prázdnin, slaví obě vaše děti narozeniny. Podařil se jim husarský kousek pro zapamatování data narození. Přišly na svět po sobě přesně za dva roky a dva dny.

Takže oslavu mají společnou a o to veselejší. Obě už chodí do školy a jejich velký sen je návštěva Legolandu. Už na konci června procházíte na internetových stránkách možnosti prázdninových akcí. A je opravdu z čeho vybírat. Úplnou náhodou objevíte nabídku výletu do Legolandu pro celou rodinu. Ihned začnete chystat narozeninové překvapení.

A splnila očekávání


Celou prázdninovou trasu zvolíte formou putování. Týden před narozeninami vyrazíte. Přesně podle plánu. Každý den se posouváte k místu, které bude pro děti překvapením. Zvolíte zajímavé lokality k zastavení a tak každou noc trávíte na jiném místě.

Počasí vám přeje a tak jeden den si užijete na toboganech v aqua parku a druhý už procházíte komnatami starobylého zámku. Dokonce se vám podaří, při návštěvě zoologické zahrady, být kmotry právě narozeného medvídka. Po šesti dnech putování stojíte před bránami Legolandu. Nadšení dětí nebere konce a vy jste zvědaví, co vás v něm čeká. Množství lidí před jeho branami je důkazem, že je to opravdu hojně navštěvované místo.

Hned po vstupu na vás přeskočí jejich nadšení. Nečekali jste, že zážitek bude tak silný. Dokonalost všech vystavených exponátů vás opravdu překvapí. Celé dopoledne procházíte a oceňujete um a kreativnost vystavovatelů. Odpoledne stráví vaše děti vlastní tvorbou z kostek, které tu jsou ve velkém množství k dispozici.

Když se zaberou do tvoření si zajdete do stylové restaurace na kávu. A uvažujete, jestli se vám podaří děti z toho lego ráje vůbec přimět k odchodu. Nakonec se vám to podaří a jejich rozzářené oči jsou vám nejlepší odměnou za vydařený výlet.

Nejen dětí…