Jak dodat starému oblečení šmrnc?

Předělání starého oblečení na novější verzi, je dnes velmi populární, i vzhledem k tomu, jak se v současnosti řeší fast fashion a jeho ekologický dopad na náš svět. Pokud si vylepšíte své oblečení, podpoříte tím ekologii, a navíc získáte originální kousky, které nikdo z vašeho okolí nebude mít.

Fashion

Udělejte z oblečení úplně jiný kousek

Vezměte nůžky, šicí stroj a dejte se do toho! Nebraňte se fantazii a zkuste vykouzlit ze svého nošeného oblečení módní kousek pro jiný účel, než sloužil původně. Starou košili můžete zúžit a přešít na trendy košilové šaty doplněné ozdobným páskem. Nebo vezměte své staré džíny, zkraťte je a najednou máte skvělé kraťasy na léto. Omrzeli vás už vaše dlouhé šaty? Můžete je zkrátit a vytvořit si z nich stylovou tuniku, která bude vypadat skvělé k úzkým slim džínům či černým kalhotám. V módě pravidla neexistují. Pokud se nechcete pustit do přešívání, zkuste tak využít i staré, již hotové kousky. Přítelova košile se může stát skvělým m lehkým svrškem přes vypasované tílko a jeho dlouhá mikina s pár lehkými úpravami poslouží jako trendy šatičky, zvlášť pokud je doplníte stylovými punčochami a módními teniskami.

Záplaty

Objevili jste na svém oblečení díru, o které víte, že půjde jen těžko zašít, nebo se vám za chvíli protrhne znovu? Nebo máte na oblíbeném kousku skvrnu, která nepustila ani po celém chemickém koktejlu, který jste na něj nalili? Zkuste vylepšit své oblečení pomocí záplaty. Nemusí se jednat jen o nudný čtvereček látky, který na ono místo přišijete. Dnes existuje spoustu záplat různých vzorů a tvarů, které vaše oblečení vylepší v originální stylový kousek, a ještě s ním můžete vyjádřit svou osobnost.

Žena

Kovové ozdobičky

Pokud zabrousíte do kovové galanterie, budete možná až překvapení, kolik ozdobiček máte k dispozici pro vylepšení svého stylu. Odpárejte staré knoflíky a našijte nové, třeba v bláznivé barevné kombinaci, nebo naopak elegantní, kovové. Vyměňte zip na kalhotách za novější a ozdobnější, nebo ozdobte své svetříky a kardigany novými zapínáními v americkém stylu. Různé řetízky, zapínání, zipy, karabinky, knoflíčky…dejte průchod své kreativitě a pusťte se do práce!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup