Jak elegantně zabalit a odeslat notebook

Možná se vám to někdy přihodilo: Porouchal se vám notebook a znáte spolehlivého technika, který vám dokáže poradit a pomoci. Podmínkou je pouze zaslat mu zboží jako balík přepravní službou. Bohužel se vám již původní transportní krabice od notebooku rozpadla a musíte jej tedy odeslat v nějaké jiné krabici. Co teď? Oběhnout pár ochodů se svinovacím metrem, škemrat o nějakou velkou papírovou bednu, pokud možno i s balicím materiálem, nejlépe s bublinkovou fólií. Nakonec se vám podaří jakýsi kompromis přinést domů, notebook zabalíte do fólie, zjistíte, že musíte ještě balicí materiál přidat, aby se v krabici volně předměty nepohybovaly, jdete znovu do města a sháníte další výstelku. Tak takovéto peripetie nejsou zapotřebí s krabicí s fixační fólií.
prázdná krabice.png

Papírové obaly s fixační fólií

Pořídíte ji za 60 korun a bezpečně do ní zabalíte nejen počítač, ale i jinou elektroniku (o určitých rozměrech podle velikosti balení). Součástí obalu je i přihrádka pro příslušenství (napájecí zdroj, přívodní kabel apod.) Na trhu dnes zkrátka existuje řada specializovaných balicích materiálů – plastových obálek i krabic, které celý proces balení usnadní.
krabice s víky.png

Postup balení

Ten je velice jednoduchý. Výstelku krabice totiž zakoupíte v rozloženém stavu. Na její vnitřní straně se nachází fixační polyetylenová fólie, pod níž vložíte předmět a poté založíte její vnější hrany směrem dolů (k rubu předmětu). Tím se věc napevno zafixuje uprostřed krabice, kam ji umístíte s touto vložkou. Vložka dokonale zapadne do rozměrů vnější bedny a uvnitř se nepohybuje. Do vedlejší přihrádky umístíte zdroj a kabel a celé balení jednoduše uzavřete a přelepíte plastovou lepenkou.
Snadné elegantní řešení doslova za pár korun, bez shánění velkých krabic a výstelek, a hlavně bez obav, zda se předmět uvnitř nebude posouvat, zda se při transportu nepoškodí. A další výhoda – krabici lze použít opakovaně a na trh se dodávají v různých velikostech, kam se vměstná nejen 17 palcový notebook, ale třeba i 24 palcový monitor stolního počítače.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup