Kovové zábradlí za dobré ceny

Ne každý má přízemní dům nebo byt, a ti, kteří mají patro, určitě řeší i otázku vhodného zábradlí na schody. Často je to podmínka kolaudace či schválení domu k užívání. Pokud tedy dokončujete své nové obydlí, určitě i vás čeká výběr zábradlí. Zde je třeba dbát nejen na design a to co se vám líbí, ale i na bezpečnost a funkčnost. Myslíte si, že výběr zábradlí máte hotový asi za minutu? Omyl, je to záležitost, která závisí na mnoha proměnných.

tmavé schody

  • Materiál

Zábradlí se dá vyrobit z mnoha materiálů. Nejčastější materiál pro jeho výrobu je dřevo, následuje jej sklo a kovy. Nejdražší variantou je zpravidla ta skleněná.

Těsně za sklem se umisťuje nerezové zábradlí. Záleží samozřejmě na velikosti schodiště, výšce zábradlí a použitých materiálech.

  • Rozměry

Pokud máte obří vilu s několika patry, nebo jen veliké rozlehlé schodiště, asi správně tušíte, že náklady na vaše zábradlí budou vyšší. Cena se odvíjí od délky a výšky.

  • Ukotvení

Ukotvit zábradlí můžeme na schody nebo na jejich boky. Zde záleží spíše na vašem vkusu a na tom, co chcete mít za materiál na nášlapech.

  • Doba montáže

kovové zábradlí

Téměř každý týden zdražuje snad všechno, tedy i kovy, dřevo a sklo, což spadá do stavebních materiálů. Pokud budete fakt s montáží s vidinou ušetření, pravděpodobně spíše zaplatíte víc. A k tomu se vystavujte riziku, že všechny kapacity budou naplněny.

Abyste získali kovové zábradlí podle vašich představ, prohlédněte si naši galerii, kde najdete zábradlí, která jsme realizovali u našich zákazníků. Můžete mít čistě kovové zábradlí, nebo třeba v kombinaci se dřevem. Může být točité nebo lomené. Proplétané nebo s pruty. Cena takového zábradlí se zpravidla pohybuje od zhruba 7 tisíc korun za metr. Můžete si tedy snadno spočítat orientační cenu. My vám sdělíme po vyměření cenu konečnou. Nebudete tedy nic doplácet. Vyrábíme i další prvky, jako jsou schodiště nebo zástěny. Rádi vám pomůžeme váš domov zvelebit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup