Nebojte se říct o pomoc

Už jste slyšeli o firmě s účetnictvím v Praze 9 jkcredit.cz, která nabízí služby, které se věnují veškerému účetnictví?

Tak pozorně čtete, protože třeba zrovna vám by se firma a její služby mohli hodit. Jedná se o rodinnou firmu která tyhle služby nabízí od roku 1997. Tahle rodinná firma vám může nabídnout služby, které se jednají ohledně účetnictví. Pokud jste nováčkem a právě jste si zařídili živnostenský list, tak jste nejvhodnější kandidát. Ale určit se na Jkcredit můžete obrátit i když už živnost máte, nebo firmu. Pokud nejste s pokojeni s dosavadním účetnictvím, tak tahle firma je přímo pro vás jak šitá na míru.

účetnictví

S účetní můžete být nad míru spokojeni, protože si plní své povinnosti a všechny důležité dokumenty dokládá v čas. Ale taky je tu i druhá strana a to je nespokojenost s dosavadní účetní, kterou ve svém podniku máte. S její prací nejste spokojeni, jelikož dokumenty nejsou odevzdané čas a nebo jsou dokonce špatně vypsané. S takovou účetní by jste se pro své dobro a dobro své firmy měli zbavit. Mírněji řečeno, jí propustit. Protože někdy udělá více škody než užitku.

Tak a teď máte dostatečný prostor aby jste firmu, která tuhle službu nabízí oslovili. Pokud jste teď v podnikání nováček a v účetnictví se moc nevyznáte, nebo při startu vaší firmy budete mít málo času pro vaše účetnictví, tak je taky na čase si účetní najmout. Byla by to škoda takovou šanci propásnout. Váš čas může být využit úplně jinak a vám tak odpadnou i starosti s chodem účetnictví.

evidence

A co všechno tedy služba zahrnuje?

  • Účetnictví (daňové účetnictví….)
  • Agenda (pomoc s uznatelnými výdaji/odpisy)
  • Mzdy (pro zaměstnance)
  • Ostatní služby

Je toho opravdu mnoho co vám může firma nabídnout a já pevně věřím, že budete nad míru s jejich prací spokojeni. Protože to pro vás dělají profesionálové na tom správném místě. Vaše účetnictví tak bude v nejlepších rukou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup