Ochrana drobné elektroniky

Drobná elektronika jakou jsou telefony, čtečky elektronických, nebo tablety jsou v podstatě spotřebním zbožím. Málokdy vydrží více jak dva roky a poté už jsou natolik zastaralé, že na nich spousta aplikací prostě nefunguje, protože potřebují novější systém. Ten však pro změnu nefunguje na daném kusu elektroniky, kvůli zastaralosti. A tak si koupíte nový a zase vám vydrží přibližně ty dva roky. Často ale ani tak dlouho nevydrží. Stačí neopatrný pohyb a již po pár dnech může telefon skončit v odpadcích právě kvůli nehodě. Výměna jednotlivých prvků mobilních telefonů je totiž drahá a často se nevyplatí. Za danou částku totiž telefon či tablet zakoupíte nový. Jak elektroniku ochránit?

mobil zakrývá obličej

Ochranné fólie a skla

Jako základ jsou ochranné folie a ochranná skla, která kryjí displej daného zařízení. Chrání telefon před poškrábáním ale v případě tvrzeného skla i před prasknutím při pádu. Folie se dají koupit jak přímo na daný typ telefonu, tak i univerzální, kterou si prostě ustřihnete do požadované velikosti a tvaru. Ochranná skla se vyrábí a prodávají k jednotlivým tipům zařízení vždy tak, aby seděly úplně přesně na daný typ zařízení.

Kryty a obaly

Kryty a obaly na telefony chrání především zadní část konstrukce telefonu před poškrábáním a jiným poškozením. Dnes se vyrábí v různých barvách či třeba i s vlastním potiskem. Takže krom toho, že ochráníte svůj telefon či tablet, také bude vypadat skvěle a originálně. Ceny krytů se liší dle použitých materiálů. Pohybují se od základních (200 Kč) až po ty luxusní v řádu tisíců.
zprávy na tabletu

Pojištění

Pojištění drobné elektroniky je v dnešní době již běžným jevem. Často se připojišťuje především dražší elektronika určitých značek. Pojišťovna poté proplácí buď opravu kusu, nebo nový kousek. Pojištění se často platí jednorázově při nákupu daného zboží. Ceny se pohybují v řádu stokorun až jednoho tisíce, dle typu a ceny zboží.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup