S potiskem na propisky si dejte záležet


Že jsou propisky s potiskem velmi častým, žádaným a oblíbeným reklamním předmětem, je známá věc. Možná i proto, že je často držíme v ruce, povalují se na stole a nápis na propisce doslova svítí, takže jej stěží někdo mine pohledem. Co si však lidé někdy neuvědomují, je vypovídající hodnota potisku. Abychom to upřesnili – jakmile se váš pohled upře na jakoukoli věc, anebo si přečtete jakýkoli text, vždy se vám ukotví v podvědomí. Mnozí mystici a moudří ezoterici dokonce tvrdí, že se v lidské mysli uchová na věčnost, protože duše je nesmrtelná a putuje svým věčným evolučním koloběhem donekonečna.

propisky s potiskem

Velmi záleží na tom, co si na propisku necháte vytisknout, a pamatujte, že pokud jsou vaše úmysly vysloveně nečestné, manipulativní či dokonce úmyslně zlé, obrátí se to nakonec proti vám. To je nepsané pravidlo veškerého počínání ve vesmíru.

Zkuste to s citáty – jestliže například chcete vyrábět dřevěný nábytek a jste šikovný truhlář, nechte na propisku natisknout logo a stručný popis vaší firmy a na druhou stranu válcového propiskového korpusu umístěte nějaký moudrý text přísloví nebo citátu, co by se mohl hodit k vaší profesi.

propiska a blok

Propisky pro spolužáky a učitele – jestliže udržujete skvělou partu na střední škole a máte své oblíbené kantory skutečně v lásce, proč jim neudělat radost nějakou drobností. Propiska určitě potěší a zejména učitelé ocení vaši snahu o navázání přátelství, které může pokračovat i mimo školní budovu.

Firemní kolegialita – víte, že nejlepší vztahy zaměstnanců firem bývají v rodinných podnicích? To je i celkem logické, protože proč by si rodina navzájem podrážela nohy? Ale co možná nevíte, je fakt, že existují i společnosti, v nichž jsou zaměstnanci spokojení, a drží pohromadě jako jedna parta. Vyžaduje to samozřejmě dostatečně pevný morální kredit, ale takové společenství je pak velmi silné a lidé si tu mohou navzájem pomáhat i v obtížných životních situacích. A právě propisky nebo třeba firemní hrnky či mikiny mohou potěšit každého, kdo v této firmě pracuje, anebo tam nastupuje jako nováček.