Stavební inspirace

Už máte dost neustále zvědavých sousedů v bytovém domě kde bydlíte a hledáte změnu? Máte dostatek financí nebo vyřešenou hypotéku a chcete stavět dům, jenže zatím jste nenašli nic, co by se vám líbilo? Domy vždycky vypadají jinak na vizualizaci a jinak ve skutečnosti. Ještě si neumíte představit jak vypadá v realitě projekt, který se vám líbí, prohlédněte si již hotové domy. Jedním z nich je u společnosti Enerdomy například RD Mariánovice Enerdomy, což je jeden z nejoblíbenějších typových projektů vůbec.

stavba domu

Moderní domy za dobré ceny
Každý kdo přemýšlí nad stavbou domu také řeší, zda si vybrat dřevostavbu a nebo zděný dům. Je to na zvážení každého, protože každý má jinou představu o bydlení. Dřevostavbu většinou volí lidé kteří potřebují rychle bydlet, a kteří chtějí nějakou tu korunu ušetřit, protože dřevostavba je rychleji postavená a je zkrátka levnější. Zděný dům si vybírají lidé, kteří nemají rádi moderní věci a nedají dopustit na cihlu. Nutno podotknout, že dřevostavbu vám nesfoukne větší vítr a opravdu vás přežije. Dnes jsou technologie na jiné úrovni a díky tomu se dřevostavby bát nemusíte. Dřevo je hloubkově ošetřeno proti parazitům, což ještě zvyšuje její životnost.

nový bungalov

Proč bungalov?
Je jasné že projekt domu se musí vybírat hlavně podle toho, jak velký máte pozemek. Je nutné dodržet odstup od sousedních staveb v šíři dvou metrů, což může být u malých pozemků problém. To mohou řešit patrové domy, které ale příliš oblíbené nejsou. Lidé myslí na svou budoucnost, a nechtějí riskovat, žen důchodě budou pohybově omezení a nebudou tak moct užívat patro domu, protože do schodů zkrátka nevyjdou. Proto většina lidí volí přízemní bungalov, který ale vyžaduje prostornější pozemek. Ať už si vyberete jakýkoliv dům, s firmou Enerdomy určitě nešlápnete vedle, protože má skvělá hodnocení od klientů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup