Určitě také nosíte bundu


Je-li normálním lidem venku zima, řeší to naprosto tradičním způsobem. Prostě se víc oblečou. Každý z nás si na sebe vezme tolik vrstev oblečení, aby mu bylo příjemně. Pokud tedy nejde o mladíky toužící imponovat děvčatům svou otužilostí, kteří chodí i ve studeném počasí venku nalehko (a pak často skončí v posteli ne s děvčetem, ale s nastydnutím), nebo o nějaké chudáky, kteří si prostě oblečení navíc dovolit nemohou.

V létě tak ze sebe svlékneme všechno, co nám jenom dobré mravy umožňují odložit, a v zimě na sebe pro změnu navlékáme mikiny, svetry, kabáty a bundy. A protože už nežijeme v době socialistického nedostatku a tuctovosti, neoblékáme se jen podle toho, co je zrovna v obchodě k dostání. Oblékáme se i podle toho, co je módní, i podle toho, co je maximálně funkční, co nejlépe plní očekávání, jež v dané chvíli máme.

zimní bunda

A co si tedy oblékáme, když máme přehled a víme, co je jak moderní a módní, tak i hřejivé? V nejednom případě je volbou nás lidí hřejivě zateplená bunda Didriksons KURE, která nejen že dobře vypadá a hřeje, ale je odolná i vůči větru, i vůči vodě.

Když si tuto prostě oblečeme, ani sebesilnější vítr nás neprofoukne a ani déšť ji nepromočí. A jistě si umíte představit, oč je tím pádem v takové bundě lépe než v něčem jiném, co tak dokonalé není.

muž v bundě

Ovšem to není to jediné plus, které tato bunda má. Je také prodyšná, s podlepenými švy, je polstrovaná recyklovaným polyesterovým vláknem, má reflexní prvky i kapuci ze syntetické kožešiny, kterou lze odepnout. A rukávy lze prodloužit až o jednu velikost, takže moc nevadí, pokud během nošení této bundy povyrosteme.

A proto se tato bunda skvěle nosí a prokazuje lidem dobré služby. A vlastně nejen díky tomu, co tu zaznělo, má i další nesporné přednosti, jak si můžete lehce zjistit. A proto se vyplatí ji mít. Případně i s dalšími oděvy, které se v tomto obchodě také nabízejí.