Vyzkoušejte zdravý a lahodný sirup

Co se vám vybaví pod slovem pampeliška? Většina z nás ji velmi dobře zná již od dětství, setkávali jsme se s ní zejména na venkově u babiček, protože leckterá babička z nich dělala med. Tato nápadná, sytě žlutá květina má totiž mnoho velmi pozitivních účinků na naše zdraví, proto se používá i v lékařství. Nemáte možnost si ji sami nasbírat a zpracovat? I tak jí můžete dát šanci a vyzkoušet náš pampeliškový sirup Eshop.koldokol. Ať už si vyberete 250 ml, půl litru a nebo rovnou 3 kila, vždycky dostanete ten nejlepší sirup, který neztrácí nic ze skvělých vlastností pampelišek.

květy pampelišek

Čím vás dostane?
Pampeliška má neobvyklou chuť. Je jemně sladká s bylinkovými tóny. Naše sirupy jsou vyráběny pouze z rostlin, případně ovoce, a nepřidáváme do nich žádný cukr navíc, jen tolik, aby se sirup zakonzervoval. Díky tomu se nemusíte bát naše sirupy pít, ani pokud nemůžete jíst nadměrné množství cukru.
Náš sirup se vyrábí louhováním květů pampelišek, takže si pampeliška i ve formě sirupu zachovává poměrnou část příznivých vlivů na náš organismus.

sirup ve skleničkách

Pampelišky se používají již mnoho let k léčbě jater a žlučníku, k problémům s trávicí soustavou a pomáhá čistit krev.
Jako med či sirup pomáhá mírnit problémy s dýcháním.

Pampeliška je tedy rostlina, která nám pomáhá s různým zdravotními problémy, ale můžeme díky ní získat velmi lahodný sirup. Tento druh sirupu není moc rozšířený, a u nás ho najdete hned ve třech velikostech a v BIO kvalitě. Jeho lehce sladká bylinková chuť okouzlí i mlsné jazýčky. Sirup se dá použít místo medu do čaje, a v létě je z něj opravdu delikátní limonáda. Máte gastro podnik? Dejte do nabídky právě sirup z pampelišek, určitě si najde mnoho zákazníků.

Kromě tohoto a dalších BIO sirupů u nás najdete i další produkty z ekologického zemědělství, neobvyklé příchutě jiných výrobků, jako třeba marmelády, případně zdravé potraviny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup