Zimní dovolená na horách

Jak lépe strávit zimní měsíce něž na horách? Ať už mezi vaše záliby patří lyžování, či snowboarding, nebo raději stojíte nohama pevně na zemi a dáváte přednost pěší turistice, dovolená na horách stojí rozhodně za to. Kam se na takovou dovolenou vydat? Čtěte dál.
dva lyžaři
Dolní Morava
Skvělou volbou pro všechny Moravany je obec a lyžařské středisko Dolní Morava, které se kromě skvělých sjezdovek všech úrovní a dvěma čtyř-sedačkovými lanovkami pyšní i takzvanou Stezkou v Oblacích, která ční na vrcholu sjezdovky a nabízí nádherné výhledy. Stezka je v provozu každý den I během zimních měsíců a je možné k ní dojít buď pěšky, nebo se svézt lanovkou.
sníh a ukazatelé
Ski areál Praděd
Lyžařské středisko na Pradědu je nejvýše položeným areálem zimních sportů v České republice a pyšní se skvělými sněhovými podmínkami, výbornými sjezdovkami a možnostmi pro pěší.
Říčky v Orlických horách
Ski areál Říčky v Orlických horách stejně jako Dolní Morava oplývá výbornými sjezdovkami všech obtížností a poskytuje příjemné zázemí všem lyžařům i ne lyžařům.
Ski areál Klínovec
Ski areál Klínovec je tím vůbec největším a nejmodernějším lyžařským střediskem v Krušných horách. Návštěvníkům nabízí několik kilometrů dlouhé sjezdovky a zaručuje perfektně strávenou dovolenou nejen pro lyžaře, ale I ty z nás, kteří upřednostňují pěší turistiku.
Ski areál Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou je naprosto ideální lokalitou pro příznivce turistiky, protože slouží jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Samozřejmě i milovníci zimních sportů si přijdou na své, a to hlavně snowboardisté, kteří můžou využít nejdelší snowpark v ČR.
zasněžená krajina
Ski areál Ještěd
Ski areál Ještěd je propojen s Libercem městskou hromadnou dopravou a z hlavního města Prahy je to taktéž co by kamenem dohodil. Návštěvníkům je k dispozici velký snowpark.
Ski areál Lipno
Lyžařské středisko v Lipně nad Vltavou je známé především díky svým možnostem pro celé rodiny s dětmi, bezpečným a upraveným sjezdovkám, a přátelským zázemím.