Hledáte levné připojení k internetu v Praze?

  • 24. 2. 2020
  • By :
  • 0 Comment
  • Www

Spolehlivý a stabilní vysokorychlostní internet dnes požaduje a vlastně také potřebuje skoro každý z nás. Poskytovatelů je mnoho, avšak těch, co dokáží nabídnout ty nejlepší služby za přijatelnou cenu, je poskrovnu. A přitom rychlé připojení k internetu není tak úplně otázkou vysokých nákladů. Rychlý, a přitom levný optický internet v Praze pranet.cz je pro Pražany v současnosti tou nejlepší volbou. Disponujeme několika vysílači a díky nim máme bezdrátové pokrytí skoro po celém území Prahy a dokonce i v jejím okolí (oblasti kolem Roztok nad Vltavou, Říčan, Jílového u Prahy, Černošic a Řevnic, Hostivice a Rudné – zadáním své adresy na našich stránkách si ihned ověříte, zda i pro vás je naše připojení dostupné). Vysokorychlostní a stabilní připojení, včetně dalších služeb , uspokojí uživatele jak v rodinných a bytových domech, tak i ve firmách a komerčních či kancelářských centrech.Internetová komunikace

  1. Internet pro domácnosti – připravili jsme několik uživatelských balíčků nejen pro běžné uživatele, ale i pro ty nejnáročnější; bezdrátové připojení v ceně od 223 Kč – do 718 Kč měsíčně, DSL připojení 473 Kč – 616 Kč/měsíc, a kabelové připojení v cenách od 178 Kč do 448 za měsíc. Ve všech případech získáte zřízení plus Wifi router zdarma.
  2. Internet pro firmy – i tady jsou připraveny balíčky v cenách od 448 – 1798 Kč za měsíc, a také s různými bonusy zdarma: instalace, Wifi, tří měsíční provoz, antivirus na rok, IPTV na 60 dní zdarma.

Kromě stabilního připojení bez datových omezení vás jistě potěší vysoká download a upload rychlost nebo expresní servis; dále pro vás můžeme zřídit datové okruhy, propojení poboček, výstavbu sítí uvnitř budov, strukturovanou kabeláž, Wifi síť pro firemní notebooky, apod.Domácí síť
Anebo možnost záložního připojení přes technologii DSL (vedení přes pevné telefonní linky) nebo LTE (mobilní připojení). Jestliže si vyberete tento tarif, získáte zřízení dvou či více tras pro přenos dat. Ty na sobě nejsou závislé a v případě výpadku jedné, se celý systém automaticky přepne na další funkční trasu. 
Další službou pro všechny zájemce je IPTV – bez zřizovacích poplatků, možnost 60 až 200 programů, a to od 98 Kč měsíčně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup