I dokonalý plán může existovat

Častokrát lidé nemají dostatečné finanční prostředky na to, aby si prostě jednoho dne řekli, že jdou do toho, a koupí si takhle z fleku nemovitost, kterou okamžitě začnou pronajímat. Bohužel, většina z nás nemá ani na tu naši nemovitost, protože valná většina má nějakou formu nájmu. Ovšem i to se může těmto lidem nyní splnit, díky produktu 100 % hypotéka budete schopni zafinancovat celou částku nemovitosti z poskytnutého úvěru a budete moci získat byt do svého vlastnictví s tím, že nájem za nemovitost zaplatí celou splátku nebo alespoň její poměrnou část. Proč byste tedy něco takového dělali?
lepík ukazující na místo podpisu úvěrové smlouvy
 
Je to jednoduchá matematika. Takový dům vydrží v zásadě několik let, než bude třeba rekonstruovat. S tím, že úvěr budete splácet z nájmu, který dostanete za byt, si budete moci dovolit udržet status Quo po dlouhou dobu. Nájem pokryje náklady na nemovitost a za pár let budete mít nejen nemovitost, ale taky nebudete mít žádnou půjčku. V konečném důsledku tak jenom získáte a poté, co úvěr splatíte, začnete konečně vydělávat sami na sebe. Jistěže je nutné počítat s celou řadou neobvyklých a mimořádných výdajů, ovšem pokud si koupíte nemovitost na dobrém místě, někde ve městě například, máte vždycky jistotu, že se vám investice vrátí. A pokud se rozhodnete koupit nějakou pěknou nemovitost, kde navíc zvyšuje cenu nájmu lokalita a vybavenost, případně nová rekonstrukce, můžete si být vědomi toho, že možná úvěr splatíte rychleji, než si myslíte, a ještě budete mít popud ke koupi další nemovitosti. Časem se tak může stát, že budete vlastnit nemovitostí několik, aniž byste museli jediný rok šetřit z vaší mzdy. Vaše aktiva tak přímo vzrostou do nebeských výšin a vy neztratíte ani korunu.
 klíčky od koupené nemovitosti za úvěr
Takové plány jsou samozřejmě velice riskantní, ne vždy se musí vše podařit, ovšem pokud se to skutečně zadaří, máte jistotu, že budete moci budovat pasivní příjem a do toho ještě budete mít více času, protože časem opustíte i tu vaši práci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup